Jeśli twoje dziecko ma dużo energii i aktywnie spędza wolny czas, warto zadbać o jego spokojny sen. W tym celu, należy przywiązywać szczególną uwagę do wyboru materaca, na którym śpi.

Odpoczynek po całym dniu

Aktywne dzieci, po całym dniu spędzonym w szkole, na podwórku, grając w siatkówkę, piłkę nożną czy skacząc na skakance, potrzebują regeneracji podczas snu. Wielu rodziców zapomina, jak ważny jest wybór odpowiedniego materaca. Hilding Funky to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zapewnić swojemu nastolatkowi spokojny sen. Produkt odznacza się niezwykłą sprężystością i elastycznością, dzięki czemu wspiera rozwijający się kręgosłup. W okresie dojrzewania, ciało błyskawicznie się zmienia – dziecko rośnie, przybiera na wadze, kształtuje się jego postawa. Warto zadbać o odpowiednią amortyzację pleców dziecka. Jeśli nastolatek uprawia dużo sportu, dzięki Hilding Funky, jego mięśnie będą miały szansę odpocząć, a dziecko podczas snu zbierze energię, którą będzie mógł spożytkować następnego dnia.

Dostosowywanie się do potrzeb dziecka

Hilding Funky - materac dla aktywnych nastolatkówMaterace do spania, dostępne na stronie naszego sklepu, z łatwością dostosowują się do potrzeb i wymagań dziecka. Hilding Funky to produkt, który został wykonany z elastycznych pianek Flexifoam, cechujących się różną twardością. Dzięki temu, będziesz mógł wybrać najlepszy wariant dla twojego dziecka i jego kręgosłupa. Materac jest odpowiednio wyprofilowany i wycięty, co umożliwia wentylację i pozwala cieszyć się nienaganną jakością produktu przez długi czas. Wzór pokrowca Young został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do wystroju sypialni każdego nastolatka. Jeśli łóżko posiada opcję regulacji, materiał, dzięki swojej plastyczności będzie pasować idealnie. Poza tym, w sytuacji, gdy nastolatek jest alergikiem, nie musisz się martwić, że materac spotęguje ten problem. Pokrowiec jest wykonany z substancji, które nie są alergogenne. Produkt jest całkowicie bezpieczny i nie wpływa szkodliwe na zdrowie, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Wybierając Hilding Funky masz pewność, że płacisz za najwyższą jakość.

Łatwe usuwanie zabrudzeń

Dzieciom, które mają dużo energii, często zdarza się wylać coś na łóżko lub pobrudzić pościel. Materace Hilding bardzo łatwo utrzymać w czystości i zachować ich odpowiednią higienę. Pokrowiec Young jest wykonany z wysokiej jakości materiału i można go prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obaw o jego zmechacenie czy zniekształcenie. W razie jakichkolwiek problemów, nasz sklep oferuje Ci 5 lat gwarancji.

Jeśli martwisz się, że twoje dziecko nie wysypia się w nocy i jego organizm nie ma możliwości na całkowitą regenerację to koniecznie zainwestuj w materac Hilding Funky. Gwarantujemy, że Ty i twoje dziecko zauważycie różnicę w jakości snu – w końcu łóżko, to miejsce, w którym spędza się znaczną część życia!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/