Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko było bezpieczne, a jednocześnie czuło się komfortowo – szczególnie podczas snu. bto propozycja, która łączy te dwie potrzeby, a ponadto wyróżnia się szeregiem innych zalet.

Materac piankowy – wspaniały wybór dla najmłodszych

Materace Hilding dla dzieci są stworzone z pianek najwyższej jakości. W ofercie dla najmniejszych członków rodziny nie znajdują się materace sprężynowe, ponieważ producent wie, że to właśnie piankowe propozycje są najzdrowsze dla maluszków. Do stworzenia produktu Hilding Safety Smyk wykorzystano piankę wysokoelastyczną oraz poliuretanową FlexiFoam. Pierwsza z nich jest wykonana z tworzywa o zwiększonej sprężystości, odporności na odkształcenia i wytrzymałości. Odpowiednia regeneracja jest możliwa właśnie dzięki właściwościom związanym z idealnym podparciem ciała użytkownika. FlexiFoam to z kolei bardzo innowacyjny rodzaj pianki poliuretanowej, który nadaje materacowi plastyczności i elastyczności. Idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, ponieważ posiada dobrze dopasowaną gęstość i strukturę. Na uwagę zasługuje również fakt, iż może być użytkowany po obu stronach. Dzięki temu można sprawdzić, które podłoże odpowiada maluchowi bardziej, a regularne obracanie materaca znacznie wydłuży jego czas eksploatacji.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Hilding Safety Smyk - bezpieczny materac dziecięcyWażne jest to, aby materac dla dziecka był bezpieczny. Hilding Safety Smyk został zaprojektowany w taki sposób, aby nie zaprzątać głowy rodziców niepotrzebnymi obawami. Jego niezwykły kształt przypominający łódeczkę chroni malucha przed wypadnięciem – nawet wtedy, gdy jest używany poza łóżeczkiem wyposażonym w szczebelki. Nie sposób nie wspomnieć także o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych! Jest polecany dla najmłodszych wrażliwych na wszelkiego rodzaju alergeny. Materiały użyte do jego wyprodukowania bezkonkurencyjnie hamują rozwój szkodliwych mikroorganizmów, a ponadto ograniczają gromadzenie się kurzu i roztoczy. Produkt spełnia rygorystyczne standardy higieny i wszelkie normy bezpieczeństwa – uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Pokrowiec można w łatwy sposób zdjąć, ponieważ w wyrobie został wykorzystany zamek rozdzielczy. Po bezproblemowym zdjęciu przyszedł czas na czyszczenie, które również jest bardzo proste, ponieważ ten element jest przystosowany do prania w pralce.

Dlaczego warto postawić na materace Hilding?

Poszukiwania odpowiedniego materaca są czasem długie i żmudne – szczególnie wtedy, gdy użytkownik nie ma sprecyzowanych potrzeb i preferencji. W takiej sytuacji warto postawić na sprawdzone firmy oferujące produkty najwyższej jakości. Właśnie taką marką jest Hilding – jej historia sięga 1939 roku i rozpoczęła się w Szwecji. To właśnie tam powstawały pierwsze produkty, które po dziś dzień – oczywiście w ulepszonej wersji – podbijają serca klientów z całego świata. Jest to jeden z największych koncernów zajmujących się wyrobem materacy, który już od dwudziestu lat jest jednym z liderów również w Polsce. Jeden z najnowocześniejszych zakładów produkujących materace Hilding znajduje się w naszym kraju. Wyroby są dokładnie testowane pod kątem higieny, ergonomii, właściwości termoregulacyjnych oraz trwałości – wszystkie te działania są wykonywane w innowacyjnym ośrodku badawczym należącym do firmy. Na uwagę zasługuje również fakt, iż są to produkty niejednokrotnie wyróżniane certyfikatami.

Materace szwedzkiej firmy to doskonały wybór również dla dzieci. Producent zwraca uwagę na potrzeby konsumentów i wprowadza ulepszenia w życie bardzo szybko. Właśnie dlatego warto rozważyć zakup materaca Hilding Safety Smyk – innowacyjnego modelu o średniej twardości, idealnego dla najmłodszych.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/