Hilding Step to dowód na to, że błogi wypoczynek wcale nie musi być kosztowny. Jest to produkt, który łączy zalety sprężyn kieszeniowych i pianki FlexiFoam, a jednocześnie jest dostępny w bardzo przystępnej cenie.

Najważniejsze cechy materaca Hilding Step

Ten produkt wyprodukowany przez markę Hilding jest wysoko funkcjonalny – został zbudowany na bazie sprężyn kieszeniowych, które pracują niezależnie od siebie. Taka konstrukcja gwarantuje niesamowitą elastyczność oraz optymalne wsparcie dla każdej części ciała. Sprężyny zostały stworzone z zastosowaniem siedmiu zróżnicowanych stref twardości, które są dostosowane do potrzeb każdego odcinka sylwetki użytkownika. Wyrób jest najtwardszy w okolicy bioder, ponieważ właśnie ta część ciała wywiera największy nacisk na podłoże, a co za tym idzie – potrzebuje największego wsparcia. Kolejna warstwa to pianka FlexiFoam będąca innowacyjnym rodzajem pianki poliuretanowej. Nadaje materacowi wyjątkową elastyczność i plastyczność, a jej specjalna struktura i gęstość gwarantuje optymalną miękkość i idealne dopasowanie się do ciała użytkownika. To właśnie ona sprawia, że pomimo iż jest to materac sprężynowy, użytkownik ma wrażenie, że śpi na komfortowej gąbce – to wszystko dzięki temu, że pianka wspaniale izoluje od sprężyn, a jednocześnie nie przytłacza ich pozytywnych właściwości.

Dla kogo jest odpowiedni?

Hilding Step - idealny wybór w niskiej cenieHilding Step – idealny wybór w niskiej ceniePowyższe zalety sprawiają, że jest to produkt bardzo uniwersalny, spełniający wymagania sporej grupy osób. Jego twardość określa się jako H3 – oznacza to, że w teorii jest to materac twardy, przeznaczony dla osób o wadze przekraczającej 80 kg. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż jest to odczucie bardzo subiektywne, dlatego bez obaw mogą go używać osoby o mniejszej wadze, które preferują sen na twardszym podłożu. Wspaniale sprawdzi się u par – zastosowanie sprężyn kieszeniowych ułatwia spanie z partnerem, ponieważ są to elementy, które nie przenoszą drgań. Dzięki temu częsta zmiana pozycji osoby, z którą się sypia lub jej wcześniejsze wstawanie przestaje być problemem. Z zalet siedmiostrefowego podziału i niesamowitych właściwości zastosowanych materiałów zadowoleni będą także seniorzy. Sklep z materacami Hilding ma na uwadze także potrzeby alergików, dlatego zastosowane w jego produkcji materiały skutecznie hamują tworzenie się i gromadzenie szkodliwych mikroorganizmów.

Elegancja i funkcjonalność

Hilding Step jest dostępny w klasycznym i eleganckim pokrowcu Silver. Tkanina wykorzystana do jego wytworzenia jest w pięknym białym kolorze, a między nim delikatnie mienią się srebrne elementy. Struktura pokrycia dobrze przepuszcza powietrze i usprawnia wentylację we wnętrzu – to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu higiena snu jest na wysokim poziomie. Został wyposażony w charakterystyczny zamek rozdzielczy, który umożliwia szybkie i łatwe zdjęcie tkaniny. To rozwiązanie sprawia, że pranie pokrowca może przestać być jedynie przykrym obowiązkiem – bez obaw można wyczyścić go w pralce, a materiał bez problemu wysycha. Nie bez znaczenia pozostaje również to, że jest to materac odwracalny. Obie strony zapewniają komfort na takim samym poziomie, a ich regularna zmiana wydłuża czas eksploatacji wyrobu.

Na efektywny i przyjemny sen wpływa cała masa czynników – począwszy od poziomu stresu i ilości obowiązków, a skończywszy na warunkach panujących w sypialni i odpowiednim wyposażeniu – w tym również na materacu. Poza regularnym wietrzeniem pomieszczenia i spaniem w piżamach wytworzonych z naturalnych materiałów, warto wybrać podłoże dopasowane do swoich potrzeb – Hilding Step zachęca swoją niską ceną i jest świetnym wyborem dla osób, które preferują sen na nieco twardszym podłożu.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/