Sen stanowi podstawową oraz pierwotną czynność fizjologiczną umożliwiającą mu prawidłowe funkcjonowanie. Można to porównać do ładowania telefonu, które zajmuje średnio osiem godzin dziennie. Jednak, w przeciwieństwie do urządzeń elektronicznych, człowiek musi mieć odpowiednie warunki do zdrowego wysypiania się. Co może to zagwarantować? 

Zdrowy sen – czym jest oraz co na niego wpływa? 

Zdrowy sen to nic innego, jak spokojne przespanie całej nocy i budzenie się wypoczętym, pełnym energii oraz w dobrym humorze. Jednak, aby było to możliwe, musimy zwrócić uwagę na dwa główne parametry – długość oraz jakość naszego snu. Istnieje wiele czynników, które na nie wpływają, w tym:

  • drzemki,
  • używki w godzinach wieczornych,
  • aktywność fizyczna,
  • dieta, a zwłaszcza ostatni posiłek.

Do najważniejszych czynników zaliczyć można warunki do spania, czyli odpowiednio skomponowane łóżko. Powinno składać się w dopasowane do potrzeb użytkownika elementy, takie jak poduszki oraz materace SleepMed. Dlaczego?

Materace SleepMed – dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? 

Jak zadbać o zdrowy sen? Postaw na poduszki i materace SleepMed! Na współczesnym rynku mamy dostęp do różnych produktów do spania, a wśród nich znajdziemy materace SleepMed. Są to unikalne produkty, które posiadają status wyrobu medycznego, a w połączeniu z odpowiednią budową i cechami są w stanie zapewnić nie tylko idealne dopasowanie się do sylwetki użytkownika, ale także wsparcie kręgosłupa oraz wyeliminowanie dolegliwości bólowych związanych ze schorzeniami pleców. Inną kwestią jest to, że materac wyróżnia się:

  • wysokim poziomem cyrkulacji powietrza, którą wspomaga technologia Airforce,
  • możliwością regulowania stopnia twardości, poprzez matę kokosową i odpinany top,
  • pokrowce z możliwością zdjęcia i wyprania w domowych warunkach.

Poduszki SleepMed – czym się wyróżniają? 

W ofercie SleepMed znajdziemy również inne akcesoria, takie jak poduszka. Została ona stworzona w celu zagwarantowania najlepszego wsparcia dla kręgosłupa szyjnego, barków oraz głowy. Dzięki temu jest w stanie wyeliminować poranne dolegliwości bólowe związane między innymi ze sztywnością karku czy bólem głowy. Co więcej, poduszki SleepMed wyróżniają się licznymi cechami, takimi jak:

  • antyalergiczność,
  • wysoki stopień oddychalności,
  • możliwość dopasowania do ulubionej pozycji.

Zdrowy sen jest w stanie zagwarantować nam liczne korzyści, w tym prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Jednak, aby był on możliwy, to warto zainwestować w najwyższej jakości poduszki oraz materace SleepMed.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/