Poszukiwanie odpowiedniego materaca nie należy do łatwych czynności. Powinniśmy zdawać sobie sprawę, że spędzamy wiele godzin w ciągu doby na nim, co może w pozytywny lub negatywny sposób wpływać na nasze zdrowie – w tym przede wszystkim na kręgosłup. Należałoby zatem dowiedzieć się, jakie produkty są warte uwagi, posiadają najkorzystniejsze opinie oraz zbudowane są z najlepszych materiałów. Czy materace od Hilding Anders spełniają te kryteria?

Cechy materacy od Hilding Anders

Hilding Anders to wiodący producent materacy – nie bez powodu. Podczas produkcji materacy kieruje się swoja własną filozofią, która oparta jest na zapewnieniu nam jak najbardziej zdrowego oraz regenerującego snu, od jakości którego zależy kilka czynników. Na co uwagę zwraca Hilding Anders?

  • ergonomia – materac powinien jak najlepiej dopasowywać się do kształtów naszego ciała, odpowiednio podpierając przy tym kręgosłup,
  • mikroklimat – zdrowy i higieniczny mikroklimat uniemożliwia rozwój pleśni czy grzybów. Dzieje się to za sprawą zastosowania przewiewnych tkanin i materiałów, które odprowadzają nadmiar wilgoci czy usprawniają przepływ powietrza,
  • higiena – materace są niezwykle łatwe w zachowaniu czystości,
  • trwałość i wytrzymałość – materace przechodzą liczne testy, które potwierdzają ich właściwości.

Materace jedyne w swoim rodzaju od Hilding AndersPonadto Hilding Anders oferuje wiele różnych rodzajów materacy, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie znaleźć produkt dla siebie odpowiedni. Wartym uwagi jest także fakt, że Hilding Anders dba o środowisko naturalne poprzez postępowanie zgodne z aktualnie panującą ustawą o ochronie środowiska, segregowanie odpadów i niestosowanie szkodliwych substancji chemicznych. Warto wiedzieć, że materace od Hilding Anders znaleźć można pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, jednak są produkowane także dla innych firm pod ich markami, takimi jak Agata Meble, Black Red White, czy też dla mniejszych graczy jak Pan Materac, Senpo, a także EMBE Sp. z o.o. Dla ostatniego z wymienionych powstała szczególna kolekcja materacy prozdrowotnych – SleepMed.

Materace prozdrowotne SleepMed – dlaczego zasługują na uwagę?

Innowacyjne materace SleepMed są stworzone dla osób z problemami z kręgosłupem, schorowanych oraz tych, które pragną porządnie się wyspać, jednocześnie dbając o wysoką jakość snu i profilaktykę schorzeń. Materace SleepMed posiadają status wyrobu medycznego, a ich jakość oraz bezpieczeństwo potwierdza certyfikat jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Dodatkowym atutem tych materacy jest fakt, że posiadają możliwość regulacji twardości, dzięki czemu można dopasować twardość i komfort do swoich indywidualnych potrzeb. W ofercie dostępne są między innymi materace piankowe, które tworzą innowacyjne pianki, w tym pianka termoelastyczna, która posiada unikatową właściwość reagowania na ciepło ciała użytkownika. W efekcie materace te zapewniają wyjątkową wygodę, idealne dopasowanie do ciała, optymalne podparcie czy redukcję drgań. Istotnym jest także fakt, że każdy materac SleepMed to materac ortopedyczny, a więc zalecany osobom borykającym się z bólami i schorzeniami kręgosłupa. Taki materac to odpowiedni wybór dla Ciebie? Odwiedź stronę internetową lub sklepy z materacami SleepMed, które zlokalizowane są na terenie całego kraju.

Materace od Hilding Anders pozwalają na efektywny, komfortowy i przede wszystkim zdrowy wypoczynek dla każdego z nas, niezależnie od wieku czy stanu zdrowia. W ten sposób produkty te stanowią jedne z najlepszych, a zarazem najbardziej uniwersalnych materacy dostępnym na rynku.