Każdy świeżo upieczony rodzic szuka sposobu na to, by jego pociecha szybko zasypiała i spała spokojnie. To żadna tajemnica, że bardzo pomocny okazuje się być szum, który w odczuciu dziecka naśladuje dźwięki, które towarzyszyły mu przed narodzinami. Ale co w takim razie jest niezastąpionym źródłem takiego dźwięku?

Doskonała alternatywa dla suszarki

Bardzo dużo rodziców decydowało się na korzystanie ze standardowej suszarki do włosów. Nie zawsze było to dobre rozwiązanie – tego typu urządzenie mimo wszystko jest zbyt głośne, a ponadto szybko się przegrzewa. Kilka lat temu powstała więc doskonała alternatywa dla tego typu metod – młoda mama, Ania Skórzyńska, wpadła na to, by stworzyć nie tylko funkcjonalne, ale i urocze zabawki pomagające w zasypianiu oraz spokojnym śnie. Misie, które stworzyła, stały się nieodłącznym towarzyszem każdego dziecka, a ponadto ratunkiem dla rodziców poszukujących nieco dłuższego i bardziej efektywnego snu.

Szumisie – czym się charakteryzują?

Misie zapewniające błogi sen dzieckuSzumisie, bo właśnie tak nazywają się zabawki stworzone przez właścicielkę firmy, są stworzone z przyjemnych w dotyku materiałów w przepięknych, stonowanych kolorach. Różne warianty do wyboru sprawiają, że każdy może wybrać model zgodny ze swoimi indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Ich niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że zostały uszyte z wysokiej jakości, certyfikowanych tkanin – są więc w stu procentach bezpieczne dla dzieci w każdym wieku, nawet tych, które są szczególnie wrażliwe. Wymiary zabawek są dobrane w taki sposób, by te zapewniały wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Ogromną zaletą misiów stworzonych przez Anię Skórzyńską jest łatwa, intuicyjna obsługa za pomocą jednego przycisku. Zabawka może generować 5 rodzajów szumów, zapewnia możliwość regulacji głośności i jest wyposażone w czujnik snu. Zależnie od preferencji rodziców, maskotka działa w dwunastogodzinnym systemie i towarzyszy maluszkowi przez całą noc lub automatycznie wycisza się po upływie 60 minut.

Uznanie na rynku międzynarodowym

Na uznanie zasługuje fakt, iż Szumisie zostały docenione nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Były niejednokrotnie wyróżniane w plebiscytach i głosowaniach rodziców, którzy podpisują się pod wszystkimi pozytywnymi właściwościami tych niebanalnych maskotek. Firma produkująca szumiące misie bardzo szybko osiągnęła sukces – już po dwóch latach obecności na lokalnym rynku zdobyła popularność w ponad dwudziestu zagranicznych krajach. Przedsiębiorstwo wyróżniono za pomocą nagrody „Przedsiębiorca Roku EY” w kategorii Nowy Biznes, a ponadto umieszczono je na liście stu Innowatorów Europy Środkowo-Wschodniej.

Szumisie są idealnym rozwiązaniem dla każdego maluszka. Tego typu maskotka jest doskonałym upominkiem, który nieco ułatwi życie świeżo upieczonych rodziców. Nie czekaj – już dziś odwiedź Sleeping House i wybierz model, który podoba Ci się najbardziej.