Zmagasz się z przykrymi dolegliwościami związanymi z twoim kręgosłupem i szukasz produktu, który zapewni Ci optymalne wsparcie i przyniesie ulgę? Poznaj nasze trzy propozycje. 

Materac gwarantujący wsparcie 

Materace dla osób z bólem kręgosłupa powinny dawać Ci optymalne wsparcie. Hilding Fandango to produkt, który został stworzony dla osób, które skarżą się na przykre dolegliwości związane z plecami. Wkład materaca został zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej, co sprawia, że produkt zapewnia świetną elastyczność punktową. Materac potrafi dopasować się do anatomicznej budowy ciała, dzięki czemu kręgosłup zyska dodatkowe wsparcie i stabilizację, a mięśnie odpoczną i będą mogły się zregenerować. Dodatkowa warstwa filcu oraz kokosu sprawia, że produkt jest odpowiednio twardy. Hilding Fandango odznacza się znakomitą sprężystością i elastycznością. Materac posiada status produktu medycznego, co sprawia, że możesz mu całkowicie zaufać i znów cieszyć się nocami bez bólu.

Przemyślana konstrukcja 

Materace dla osoby z bólem kręgosłupa - zapewnij sobie ulgę!Drugim produktem wartym uwagi jest Hilding Tango. Konstrukcja materaca bazuje na sprężynach kieszeniowych. Każda z nich została umieszczona w oddzielnym woreczku z fizeliny i nie dotyka sprężyn obok. Sprawia to, że materac ma wysoką elastyczność punktową i zapewnia podparcie całego ciała. Każda ze sprężyn reaguje na ciężar sylwetki indywidualnie, co oznacza, że pracują tylko te miejsca, na które wywierany jest nacisk. Pianki, z których skonstruowano Hilding Tango potrafią dopasować się do anatomicznej budowy ciała, by zapewnić użytkownikowi niesamowitą wygodę. Materac jest odwracalny, a każda ze stron zapewnia taki sam komfort snu, co pozwala na dłuższą eksploatację produktu. Hilding Tango posiada siedem stref, charakteryzujących się inną twardością. Jeśli szukasz produktu, który będzie przeznaczony dla osób z bólami kręgosłupa to ten materac na pewno spełni twoje oczekiwania.

Innowacyjne sprężyny 

Trzecim produktem, który dedykuje się osobom z bólami pleców jest Hilding Flamenco. Materac został skonstruowany ze sprężyn Multipocket. Każda ze sprężyn pracuje osobno, by zapewnić użytkownikowi wysoką elastyczność punktową. Twoje ciało zyska dodatkowe wsparcie, a kręgosłup będzie prawidłowo amortyzowany. Po jednej stronie materaca wstawiono płytę lateksową, a po drugiej – elastyczną piankę. Dodatkowo konstrukcja materaca pozwala na swobodną cyrkulację powietrza. Dzięki temu, materac pozbywa się nadmiaru wilgoci. Materac zapewnia również więcej niezależnych punktów podparcia oraz potrafi inteligentnie dopasować się do ciężaru ciała. Ponadto, Hilding Flamenco został zapakowany próżniowo oraz zrolowany, aby ułatwić jego transport i przechowywanie.

Wejdź na stronę naszego sklepu ABC Snu i zobacz, jakie materace możemy Ci zaoferować. Każdy z nich posiada cenne właściwości, co pozwala dobrać produkty do swoich preferencji i potrzeb.