Powrót do domu po ciężkim dniu w pracy, szkole czy treningu to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy. To właśnie wtedy człowiek docenia komfort, jaki płynie z odpowiednio dopasowanego materaca oraz efektywnego odpoczynku. To właśnie oferuje materac Hilding Rumba, który zbudowany został z niezwykle wygodnego materiału. Umożliwia najwyższej jakości odpoczynek każdemu – nawet osobom cierpiącym na schorzenia kręgosłupa, ponieważ posiada niezwykłe właściwości prozdrowotne! Zatem jakie właściwości posiada Hilding Rumba?

Hilding Rumba – materac piankowy

Hilding Rumba kwalifikuje się jako materac piankowy, ponieważ cały jego wkład zbudowany został na bazie innowacyjnej, stworzonej przy użyciu nowoczesnych technologii pianki. Dzięki niej materace do spania są niezwykle lekkie i przyjemnie otulają ciało. Dodatkowo materiał zapewnia trwałość produktu i zapobiega odkształcaniu się. Jednak to nie wszystkie właściwości, jakie posiada Hilding Rumba, ponieważ w jego składzie znajduje się pianka Velvet Touch. Dzięki niej materac jest bardziej sprężysty i wytrzymały, a przy tym zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa. Na nim umieszczono termoelastyczną piankę Visco, która reaguje na temperaturę i nacisk ludzkiego ciała, dzięki czemu jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznej budowy użytkownika. W ten sposób materac Hilding Rumba umożliwia komfortowy i zdrowy wypoczynek. Jednak to nie wszystko!

Hilding Rumba – materac medyczny

Hilding Rumba - materac rekomendowany dla osób z bólami kręgosłupaHilding Rumba nie jest zwykłym materacem piankowym, ponieważ uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Oznacza to, że posiada właściwości zdrowotne, które potwierdzone są licznymi restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi. Sam materac korzystnie wpływa na stan kręgosłupa poprzez jego prawidłową stabilizację. Umożliwia to zniwelowanie dolegliwości bólowych ze strony pleców oraz zapewnienie odpowiednio efektywnego snu każdemu użytkownikowi. Dodatkowo produkt ten posiada siedem stref twardości, które sprawiają, że Hilding Rumba nie ma sobie równych jeśli chodzi o komfort oraz dopasowanie się do ciała użytkownika. Wszystkie właściwości oraz wysoką jakość produktu potwierdza certyfikat AEH, który został uzyskany poprzez spełnienie rygorystycznych wymogów pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości.

Hilding Rumba – dla kogo?

Materace Hilding tworzone są z myślą o większym gronie użytkowników. Z uwagi na to Hilding Rumba kierowany jest do:

  • osób schorowanych, ponieważ niweluje dolegliwości bólowe,
  • osób chcących zapobiec rozwojowi wad postawy,
  • alergików z uwagi na higieniczne wnętrze, antyalergiczne pokrowce oraz prawidłową wentylację,
  • par oraz singli,
  • osób preferujących spanie na podłożu o średniej twardości.

Hilding Rumba to niezwykle uniwersalny materac, który sprawdzi się w każdej sypialni – niezależnie od tego, czy stelaż jest regulowany, czy też nie! Jego wyjątkowe właściwości w korzystny sposób wpłyną na stan kręgosłupa, a nawet poprzez odpowiednią stabilizację mogą go poprawić. Hilding Rumba to dobry wybór dla każdego, niezależnie od stanu zdrowia.