Wybór odpowiedniego materaca ma kluczowe znaczenie dla jakości snu i ogólnego komfortu życia, dlatego należy wcześniej zapoznać się z różnymi technologiami zawartymi w materacach marki SleepMed. Mają one za zadanie, przede wszystkim zwiększysz komfort snu i odpoczynku oraz zadbać o nasze zdrowie. Jednym z takich przełomowych rozwiązań jest technologia Airforce, wykorzystywana w materacach SleepMed. Na czym ona polega? W jakich materacach można ją znaleźć? Dla kogo materace z technologią Airforce będą najlepszym wyborem? Tego dowiesz się w poniższym artykule, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego dalszą częścią!

Technologia Airforce – czym jest?

Technologia Airforce w materacach SleepMed - jak wpływa na wygodę użytkowania?Technologia Airforce to specjalna wielostrefowa technologia nacinania pianki w tak zwaną kratkę wentylacyjną. Oznacza to, że nacięcia powstają zarówno pionowo, jak i poziomo, to znaczy wzdłuż i poprzecznie. Dzięki takiemu nacięciu pianki materac posiada optymalną cyrkulację powietrza. Dodatkowo ciepło oraz wilgoć, które wytwarza organizm każdego z nas podczas snu i odpoczynku, kierowane są do specjalnych otwartych komór, które inaczej nazwać można jamami. Boisz się, że wilgoć nie będzie odprowadzana? Nie martw się! Wystarczą naturalne ruchy ciała podczas układania się do snu lub zmiany pozycji, aby spowodować wypychanie ciepłego, wilgotnego powietrza i jednoczesne nabieranie w to miejsce świeżego powietrza. Technologia ta została zastosowana w innowacyjnej piance FlexiFoam oraz w wysokoelastycznej piance VPPHR, które są podstawą wypełnienia różnych materaców marki SleepMed. Jedną z najważniejszych cech technologii Airforce jest osiągnięcie znacznie lepszych rezultatów, jeśli chodzi o oddychanie materaca. To gwarantuje przede wszystkim zdrowy i komfortowy sen. Po drugie jest to bardzo prosty sposób odprowadzania niechcianego powietrza z materaca, który go nie uszkadza. Materace zawierające technologię Airforce są doskonałą alternatywą dla osób, które nie lubią spać na materacach sprężynowych, jednak oczekują od materaca bardzo dobrej wentylacji oraz wygody. Dodatkowo materace SleepMed zawierające technologię Airforce mają właściwości ortopedyczne i antyalergiczne, więc jeśli masz problemy z tymi obszarami swojego zdrowia, to zapewniamy, że te modele będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem!

Dla kogo materace z technologią Airforce będą najlepszym wyborem?

Materace marki SleepMed, które zawierają innowacyjną technologię Airforce odpowiedzialną za optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz produktu, są doskonałym wyborem dla naprawdę wielu osób. Jedną z nich są alergicy, którzy potrzebują przede wszystkim czystego miejsca do spania, które nie będzie gromadziło różnych alergenów takich jak kurz, pleśń czy roztocza. Jeśli jesteś jedną z nich, to koniecznie rozważ zakup jednego z wielu modeli materaców marki SleepMed z technologią Airforce. Inną grupą osób są Ci, którzy mają problemy z potliwością, ponieważ dzięki optymalnej cyrkulacji powietrza, wilgoć z ich ciał będzie bardzo dobrze odprowadzana z materaca. Pary, które śpią razem, również będą niezwykle zadowolone z materaca z technologią Airforce, ponieważ pozwoli im ona na zachowanie odpowiedniej higieny snu. Oczywiście modele z odpowiednią cyrkulacją powietrza są również dedykowane osobom, które pragną odpoczywać na najwyższej jakości powierzchni, dzięki której będą mogły doskonale się wysypiać i przygotowywać na nowy dzień.

Poznaj modele materaców marki SleepMed, które

Materaców marki SleepMed, które zawierają technologię Airforce, jest wiele, a poniżej znajdziesz szczegółowy opis kilku z nich!

  • Materac SleepMed Supreme – ten materac dedykowany jest osobom, które mają bardzo duże wymagania dotyczące swojego łóżka. Zapewni on optymalny komfort oraz wygodę, a także zadba o zdrowie użytkownika. Wykonany został z dwóch warstw pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce. Pierwsza z nich to pianka VPPHR Harda, natomiasto druga to pianka VPPHR Soft. Dodatkowo w tym modelu znaleźć można warstwę pianki termoelastycznej VitaRest. Cały materac ma 27 centymetrów wysokości i dostępny jest w wielu rozmiarach takich jak: 80×200 cm 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Model ten posiada także 4 różne twardości dzięki możliwości przełożenia pianki VitaRest na drugą stronę materaca.
  • Materac SleepMed Supreme Plus – model ten jest najbardziej zaawansowanym z całej kolekcji Plus. Wyróżnia go przede wszystkim bardzo gruby, bo aż 7-centymetrowy odpinany top, gwarantujący odpoczynek na niezwykle wysokim poziomie oraz możliwość dopasowania powierzchni do swoich indywidualnych potrzeb i aktualnych upodobań. Wewnątrz materaca znaleźć można również 2 warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce, która doskonale dba o świetnej jakości cyrkulację powietrza. Jeśli chodzi o wcześniej wspomniany odpinany top, to został on wyprodukowany z warstwy pianki termoelastycznej VISCO o wysokości 6 centymetrów oraz warstwy pianki o wysokości 1 centymetra. Całość sprawia, że ten model jest niezwykle wygodny i często wybierany przez klientów. Dodatkowym atutem są jego naprawdę różne rozmiary oraz aż 15 lat gwarancji!
  • Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus – jest to model wyróżniający się najwyższą klasą pochodzący z kolekcji Hybrid Plus. Mamy pewność, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, a jest to spowodowane kilkoma ważnymi aspektami. Po pierwsze materac SleepMed Hybrid Supreme Plus można kupić zarówno w mniejszych, jak i w większych rozmiarach. Świetnie będzie nadawać się do mniejszej sypialni oraz tej większej, gdzie klient będzie mógł pozwolić sobie na duże łóżko. Dodatkowo wykonany jest z najlepszego jakościowo 7-strefowego wkładu kieszeniowego, warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR Soft z technologią Airforce oraz warstwy pianki hybrydowej Hybrid HY Hard również z technologią Airforce, która zadba o doskonały przepływ powietrza. Ten model dodatkowo wyposażony jest w odpinany top Termo, który wykonany został z warstwy profilowanej pianki termoelastycznej Celsius-Waterlily o wysokości 6 centymetrów oraz warstwy pianki o wysokości 1 centymetra. Oczywiście materac SleepMed Hybrid Supreme Plus ma aż 15 lat gwarancji, co znacznie ułatwia podjęcie klientowi tej trudnej decyzji związanej z zakupem nowego materaca.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, na czym polega technologia Airforce w materacach SleepMed oraz w jaki sposób wpływa ona na wygodę użytkowania! Produkty posiadające tę technologię nadają się dla naprawdę wielu osób, więc jeśli chcesz zakupić nowy materac, to koniecznie zdecyduj się na jeden posiadający doskonałą cyrkulację powietrza!

wyrób medycznySleepMed Supreme, SleepMed Supreme Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus to materac przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.